21.6. - 30.6.2024 DOVOLENÁ. Objednávky přijaté během dovolené odešleme v pondělí 1.7.2024. Děkujeme za pochopení :)

Reklamace a vrácení zboží

Vrácení zboží - odstoupení od smlouvy

Nevyhovuje vám zakoupené zboží? Nevadí, zboží nám můžete do 14 dnů ode dne doručení vrátit a my vám vrátíme peníze. Zboží nám prosím vracejte čisté a nenošené, s původními visačkami, pokud možno včetně originálního obalu.

Peníze za zboží vám zašleme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět na naši adresu. Náklady na vrácení zboží jsou hrazeny ze strany kupujícího.

 


Výměna zboží

Zboží standardně nevyměňujeme. Výměna zboží probíhá formou vrácení nevyhovujícího zboží (viz. výše) a vytvořením nové objednávky.

 


Zboží můžete odeslat

Zpětnou zásilkou přes Zásilkovnu: Nejdříve nám dejte vědět, že máme očekávat zásilku (nejlépe zasláním e-mailu na info@hlavnestylove.cz). Potom stačí přijít na podací místo Zásilkovny a říct náš unikátní kód: 94415452. Obsluha na pobočce vám vytiskne a nalepí štítek s naší zpětnou adresou. Na pobočce je podání zdarma, ale služba zpětná zásilka je zpoplatněna částkou 60 Kč / €3, kterou zákazníkovi odečteme od hodnoty vraceného zboží.

Jakýmkoliv přepravcem na adresu: Petra Staňková, Na Budínku 92, 66451 Kobylnice, e-mail: info@hlavnestylove.cz, telefon: +420 739 148 262. Nezapomeňte nám dát vědět, že máme očekávat zásilku (nejlépe zasláním e-mailu na info@hlavnestylove.cz). Náklady spojené s vrácením zboží nehradíme.

Další informace naleznete v našich Obchodních podmínkách.