10% SLEVA na body s krátkým rukávem a bez rukávů s kódem BODY10 (pro zákazníky z ČR) a BODY10SK (pro zákazníky ze Slovenska)

Doprava a platba

Odeslání objednávky

Všechny objednávky vyřizujeme a odesíláme do 2 pracovních dnů od přijetí, v případě platby převodem do 2 pracovních dnů od připsání částky na náš účet.

Doprava ČR

Doručení na výdejní místa ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

DPD Pickup - Výdejní místo (79 Kč) AKCE objednávky nad 1000 Kč jen za 59 Kč - Zboží bude doručeno na vámi vybranou pobočku DPD Pickup (pobočka / DPD box / AlzaBox). Po doručení zásilky na výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s PIN kódem. Při vyzvednutí zásilky z DPD boxu zadáváte pouze PIN kód, není potřeba žádná aplikace ani Bluetooth.

Zásilkovna - Výdejní místo (89Kč) AKCE objednávky nad 1000 Kč jen za 59 Kč - Zboží bude doručeno na vámi vybranou pobočku Zásilkovny (pobočka / Z-BOX / AlzaBox). Po doručení zásilky na výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Doba doručení 1-2 pracovní dny. 

Zásilkovna - Doručení na adresu (119 Kč) - Kurýr Zásilkovny vám zboží doručí na vámi zadanou adresu. V den doručování obdržíte 6místné heslo k vydání zásilky, které nahlásíte řidiči. Pokud vás kurýr nezastihne, uloží vám zásilku na nejbližším výdejním místě Zásilkovny, kde si ji můžete vyzvednout ještě tentýž den. Doba doručení 1-2 pracovní dny.  

DPD kurýr - Doručení na adresu (139 Kč) - V den doručení vám bude SMSkou či e-mailem upřesněn hodinový interval, kdy máte kurýra očekávat. Máte k dispozici až 3 pokusy o doručení. Ve webové aplikaci DPD Kurýr můžete sledovat pohyb zásilky, nechat si poslat zásilku do výdejního místa Pickup, přidat záložní adresu nebo odložit doručení o 10 dní.

Doprava Slovensko

Doručenie na výdajné miesta ZADARMO pri objednávke nad €70

Packeta - Výdajné miesto (€4.30) AKCIA objednávky nad €50 len za €2.90 - Zásielka bude doručená na vami zvolené výdajné miesto Packety (pobočka / Z-BOX). O priebehu doručovania budete vopred informovaní prostredníctvom e-mailu a SMS, ktorej súčasťou bude aj heslo pre vyzdvihnutie Vašej zásielky.

Packeta - Doručenie na adresu (€5.90) - O termíne doručenia budete informovaní prostredníctvom SMS a/alebo e-mailom. V konkrétny deň vám dorazí SMS notifikácia o čase doručenia spolu s odkazom na live tracking. Akonáhle bude kuriér na cieľovej adrese, bude vás kontaktovať telefonicky. Mate k dispozícii až 3 pokusy o doručenie alebo uloženie zásielky na výdajne miesto.

Platba

Platba kartou (ZDARMA) - Za zboží zaplatíte okamžitě prostřednictvím zabezpečené platební brány Comgate. Zboží bude expedováno ihned.

Google Pay (ZDARMA) - Okamžitá platba kartou uloženou v Peněžence Google. Platba probíhá prostřednictvím zabezpečené platební brány Comgate. Zboží bude expedováno ihned.

Apple Pay (ZDARMA) - Okamžitá platba kartou uloženou v Peněžence Apple. Platba probíhá prostřednictvím zabezpečené platební brány Comgate. Zboží bude expedováno ihned.

Online bankovní převod (ZDARMA) - Platba prostřednictvím internetového bankovnictví s okamžitým potvrzením úhrady. Platba probíhá prostřednictvím zabezpečené platební brány Comgate. Zboží bude expedováno ihned.

Bankovní převod (ZDARMA) - Ihned po potvrzení objednávky vám dorazí e-mail s údaji pro platbu. Uhradit můžete i pohodlně pomocí QR kódu, který je součástí e-mailu. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku okamžitě expedujeme na vaši adresu. Platba musí být na náš účet připsaná do pěti dnů od potvrzení objednávky, jinak bude objednávka stornována.