Doprava a platba

Odeslání objednávky

Všechny objednávky vyřizujeme a odesíláme do 2 pracovních dnů od přijetí, v případě platby převodem do 2 pracovních dnů od připsání částky na náš účet.

Doprava ČR

Doručení na výdejní místa ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

DPD Pickup - Výdejní místo (79 Kč) AKCE objednávky nad 1000 Kč jen za 59 Kč - Zboží bude doručeno na vámi vybranou pobočku DPD Pickup (pobočka / DPD box / AlzaBox). Po doručení zásilky na výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s PIN kódem. Při vyzvednutí zásilky z DPD boxu zadáváte pouze PIN kód, není potřeba žádná aplikace ani Bluetooth.

Zásilkovna - Výdejní místo (89Kč) AKCE objednávky nad 1000 Kč jen za 59 Kč - Zboží bude doručeno na vámi vybranou pobočku Zásilkovny (pobočka / Z-BOX / AlzaBox). Po doručení zásilky na výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Doba doručení 1-2 pracovní dny. 

Zásilkovna - Doručení na adresu (119 Kč) - Kurýr Zásilkovny vám zboží doručí na vámi zadanou adresu. V den doručování obdržíte 6místné heslo k vydání zásilky, které nahlásíte řidiči. Pokud vás kurýr nezastihne, uloží vám zásilku na nejbližším výdejním místě Zásilkovny, kde si ji můžete vyzvednout ještě tentýž den. Doba doručení 1-2 pracovní dny.  

DPD kurýr - Doručení na adresu (139 Kč) - V den doručení vám bude SMSkou či e-mailem upřesněn hodinový interval, kdy máte kurýra očekávat. Máte k dispozici až 3 pokusy o doručení. Ve webové aplikaci DPD Kurýr můžete sledovat pohyb zásilky, nechat si poslat zásilku do výdejního místa Pickup, přidat záložní adresu nebo odložit doručení o 10 dní.

 

Platba

Platba kartou (ZDARMA) - Za zboží zaplatíte okamžitě prostřednictvím zabezpečené platební brány Comgate. Zboží bude expedováno ihned.

Google Pay (ZDARMA) - Okamžitá platba kartou uloženou v Peněžence Google. Platba probíhá prostřednictvím zabezpečené platební brány Comgate. Zboží bude expedováno ihned.

Apple Pay (ZDARMA) - Okamžitá platba kartou uloženou v Peněžence Apple. Platba probíhá prostřednictvím zabezpečené platební brány Comgate. Zboží bude expedováno ihned.

Bankovní převod (ZDARMA) - Ihned po potvrzení objednávky vám dorazí e-mail s údaji pro platbu. Uhradit můžete i pohodlně pomocí QR kódu, který je součástí e-mailu. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku okamžitě expedujeme na vaši adresu. Platba musí být na náš účet připsaná do pěti dnů od potvrzení objednávky, jinak bude objednávka zrušena. 

 

Doprava Slovensko

Doručenie na výdajné miesta ZADARMO pri objednávke nad €70

Packeta - Výdajné miesto (€4.30) AKCIA objednávky nad €50 len za €2.90 - Zásielka bude doručená na vami zvolené výdajné miesto Packety (pobočka / Z-BOX). O priebehu doručovania budete vopred informovaní prostredníctvom e-mailu a SMS, ktorej súčasťou bude aj heslo pre vyzdvihnutie Vašej zásielky.

Packeta - Doručenie na adresu (€5.90) - O termíne doručenia budete informovaní prostredníctvom SMS a/alebo e-mailom. V konkrétny deň vám dorazí SMS notifikácia o čase doručenia spolu s odkazom na live tracking. Akonáhle bude kuriér na cieľovej adrese, bude vás kontaktovať telefonicky. Mate k dispozícii až 3 pokusy o doručenie alebo uloženie zásielky na výdajne miesto.

 

Doprava Maďarsko


Packeta - Výdejní místo (€4.80) 

Packeta - Doručení na adresu (€7.90) 

 

Doprava Polsko


Packeta - Doručení na adresu (€7.90) 

 

Doprava Rumunsko


Packeta - Výdejní místo (€5.30) 

Packeta - Doručení na adresu (€7.90)